cogl master - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Supported debug values:
eo: Suptenataj sencimigaj valoroj:

en: Special debug values:
eo: Specialaj sencimigaj valoroj:

en: Cogl debugging flags to set
eo: Enŝaltotaj sencimig-flagoj de Cogl

en: Cogl debugging flags to unset
eo: Elŝaltotaj sencimig-flagoj de Cogl

en: Cogl Options
eo: Opcioj de Cogl

en: Show Cogl options
eo: Montri la opciojn de Cogl

en: Visualize
eo: Bildigi

en: Disable texturing
eo: Elŝalti teksturadon

en: Disable arbfp
eo: Elŝalti na ARBFP

en: Disable GLSL
eo: Elŝalti na GLSL

en: Show source
eo: Montri fonton
