cogl master - en to lt translation catalogue (80 entries)

en: Supported debug values:
lt: Palaikomos derinimo reikšmės:

en: Special debug values:
lt: Specialios derinimo reikšmės:

en: Enables all non-behavioural debug options
lt: Įjungia visas ne-elgsenos derinimo parinktis

en: Additional environment variables:
lt: Papildomi aplinkos kintamieji:

en: Comma-separated list of GL extensions to pretend are disabled
lt: Kableliais skiriamas GL plėtinių sąrašas, kurį laikyti išjungtu

en: Override the GL version that Cogl will assume the driver supports
lt: GL versija, kurią Cogl turi laikyti, kad tvarkyklė palaiko

en: Cogl debugging flags to set
lt: Nustatomi Cogl derinimo požymiai

en: Cogl debugging flags to unset
lt: Nuimami Cogl derinimo požymiai

en: Cogl Options
lt: Cogl parinktys

en: Show Cogl options
lt: Rodyti Cogl parinktis

en: Cogl Tracing
lt: Cogl sekimas

en: CoglObject references
lt: CoglObject nuorodos

en: Debug ref counting issues for CoglObjects
lt: Derinti nuorodų skaičiavimo problemas CoglObject'ams

en: Trace Texture Slicing
lt: Sekti rašto kirpimus

en: debug the creation of texture slices
lt: derinti raštų iškarpų sukūrimus

en: Trace Atlas Textures
lt: Sekti atlaso raštus

en: Debug texture atlas management
lt: Derinti raštų atlaso valdymą

en: Trace Blend Strings
lt: Sekti derinimo eilutes

en: Debug CoglBlendString parsing
lt: Derinti CoglBlendString skaitymą

en: Trace Journal
lt: Sekti žurnalą

en: View all the geometry passing through the journal
lt: Rodyti visą geometrijos perdavimą per žurnalą

en: Trace Batching
lt: Sekti darbų partijas

en: Show how geometry is being batched in the journal
lt: Rodyti, kaip geometrija grupuojama žurnale

en: Trace matrices
lt: Sekti matricas

en: Trace all matrix manipulation
lt: Sekti visą matricų manipuliavimą

en: Trace Misc Drawing
lt: Sekti įvairų piešimą

en: Trace some misc drawing operations
lt: Sekti dalį įvairių piešimo veiksmų

en: Trace Pango Renderer
lt: Sekti Pango piešėją

en: Trace the Cogl Pango renderer
lt: Sekti Cogl Pango piešėją

en: Trace CoglTexturePixmap backend
lt: Sekti CoglTexturePixmap realizaciją

en: Trace the Cogl texture pixmap backend
lt: Sekti Cogl rašto pikselių žemėlapio realizaciją

en: Visualize
lt: Pateikti

en: Outline rectangles
lt: Apibrėžti stačiakampius

en: Add wire outlines for all rectangular geometry
lt: Apibrėžti visą stačiakampę geometriją

en: Show wireframes
lt: Rodyti apibrėžimus

en: Add wire outlines for all geometry
lt: Apibrėžti visą geometriją

en: Root Cause
lt: Pagrindinė priežastis

en: Disable Journal batching
lt: Išjungti žurnalo grupavimą

en: Disable batching of geometry in the Cogl Journal.
lt: Išjungti geometrijos grupavimą Cogl žurnale

en: Disable GL Vertex Buffers
lt: Išjungti GL viršūnių buferius

en: Disable use of OpenGL vertex buffer objects
lt: Išjungti OpenGL viršūnių buferių naudojimą

en: Disable GL Pixel Buffers
lt: Išjungti GL pikselių buferius

en: Disable use of OpenGL pixel buffer objects
lt: Išjungti OpenGL pikselių buferių objektus

en: Disable software rect transform
lt: Išjungti programinį stačiakampių transformavimą

en: Use the GPU to transform rectangular geometry
lt: Naudoti GPU stačiakampės geometrijos transformavimui

en: Cogl Specialist
lt: Cogl specialistas

en: Dump atlas images
lt: Iškloti atlaso paveikslėlius

en: Dump texture atlas changes to an image file
lt: Iškloti raštų atlaso pasikeitimus į paveikslėlio failą

en: Disable texture atlasing
lt: Išjungti raštų atlasą

en: Disable use of texture atlasing
lt: Išjungti raštų atlaso naudojimą

en: Disable sharing the texture atlas between text and images
lt: Išjungti raštų atlaso dalijimąsi tarp teksto ir paveikslėlių

en: When this is set the glyph cache will always use a separate texture for its atlas. Otherwise it will try to share the atlas with images.
lt: Kai tai nustatyta, paveikslėlių podėlis visada naudos atskirą raštą savo atlasui. Priešingu atveju jis mėgins dalytis atlasu su paveikslėliais.

en: Disable texturing
lt: Išjungti raštus

en: Disable texturing any primitives
lt: Išjungti bet kokių primityvų raštus

en: Disable arbfp
lt: Išjungti arbfp

en: Disable use of ARB fragment programs
lt: Išjungti ARB fragmentų programų naudojimą

en: Disable fixed
lt: Išjungti fiksuotą

en: Disable use of the fixed function pipeline backend
lt: Išjungti fiksuotos funkcijos konvejerio realizacijos naudojimą

en: Disable GLSL
lt: Išjungti GLSL

en: Disable use of GLSL
lt: Išjungti GLSL naudojimą

en: Disable blending
lt: Išjungti derinimą

en: Disable use of blending
lt: Išjungti derinimo naudojimą

en: Disable non-power-of-two textures
lt: Išjungti ne dvejeto laipsnių raštus

en: Makes Cogl think that the GL driver doesn't support NPOT textures so that it will create sliced textures or textures with waste instead.
lt: Priverčia Cogl galvoti, kad GL tvarkyklė nepalaiko NPOT raštų, todėl tai sukurs karpytus raštus arba raštus su šiukšlėmis.

en: Disable software clipping
lt: Išjungti programinė karpymą

en: Disables Cogl's attempts to clip some rectangles in software.
lt: Išjungia Cogl bandymus iškirpti kai kuriuos stačiakampius programiškai.

en: Show source
lt: Rodyti išeities tekstą

en: Show generated ARBfp/GLSL source code
lt: Parodo sugeneruotą ARBfp/GLSL išeities tekstą

en: Trace some OpenGL
lt: Sekti dalį OpenGL

en: Traces some select OpenGL calls
lt: Seka kai kuriuos pasirinktus OpenGL kvietinius

en: Trace offscreen support
lt: Sekti už ekrano palaikymą

en: Debug offscreen support
lt: Derinti už ekrano palaikymą

en: Disable program caches
lt: Išjungti programos podėlį

en: Disable fallback caches for arbfp and glsl programs
lt: Išjungti atsarginius podėlius arbfp ir glsl programoms

en: Disable read pixel optimization
lt: Išjungti pikselių skaitymo optimizaciją

en: Disable optimization for reading 1px for simple scenes of opaque rectangles
lt: Išjungti vieno pikselio skaitymo optimizavimą paprastoms nepermatomų stačiakampių scenoms

en: Trace clipping
lt: Sekti karpymą

en: Logs information about how Cogl is implementing clipping
lt: Įrašo į žurnalą, kaip Cogl realizuoja karpymą

en: Trace performance concerns
lt: Sekti našumo rūpesčius

en: Tries to highlight sub-optimal Cogl usage.
lt: Mėgina išryškinti neoptimalų Cogl naudojimą.
